Informujemy, że Twoje profile EBSCO Discovery Service zostaną przeniesione do nowego interfejsu użytkownika w dniu 6 sierpnia 2024. Ta migracja wpisuje się w nasze zaangażowanie dotyczące zapewniania jak najlepszego możliwego doświadczenia użytkowników. Możesz mieć pewność, że przejście do nowego interfejsu zostało starannie zaplanowane, aby zminimalizować niedogodności, tym samym zapewniając płynną migracją zarówno dla Ciebie, jak i dla użytkowników Twojej biblioteki.

Oto 4 najważniejsze informacje dotyczące nadchodzącej migracji:

Udoskonalone doświadczenie użytkownika: Nowy interfejs został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, aby zwiększyć użyteczność platformy i poprawić doświadczenie badawcze.

Nie musisz nic robić: Nie wymagamy żadnych działań z Twojej strony. Migracja zostanie przeprowadzona przez EBSCO, zapewniając bezproblemowe przejście na nowy interfejs.

Materiały informacyjne: Zaloguj się do EBSCO Connect aby uzyskać dostęp do zasobów, które pomogą Ci lepiej poznać nowy interfejs.

Wsparcie podczas migracji: Nasz zespół wsparcia klienta odpowie na Twoje pytania i rozwieje Twoje wątpliwości w kwestii migracji do nowego interfejsu EDS.

Możesz także dokonać migracji wcześniej, kontaktując się z Grzegorzem Milewskim, Starszym Inżynierem Usług Bibliotecznych EBSCO (gmilewski@ebsco.com) lub swoim lokalnym przedstawicielem EBSCO.

Zobacz najnowsze wpisy na naszym blogu | Przeglądaj nasze centrum zasobówNiniejsza wiadomość jest przeznaczona dla e.steczek@uniwersytetkaliski.edu.pl | Rezygnacja z subskrypcji | Zaktualizuj ustawienia subskrypcji | © 2024 EBSCO Information Services. Wszelkie prawa zastrzeżone. | EBSCO | Sp. z o.o. | ul. K‌opernika 17 | 00-359 Warszawa | Polityka prywatności | Skontaktuj się z nami | Wyświetl online